Отзывы отдыхающих - Пансионат «Норита», Железный Порт

Общие сведения
Отзывов: 1 Добавить
Последний отзыв: 30.07.2018

+ 0
Катя (Львів) 30.07.2018
Відпочивали ми кілька днів тому в «Норіті», брали 6—ти місний будиночок за 1800 грн/доба! Було 3 дорослих і 2 дітей дошкільного віку. Коли зайшли в будинок і побачили ті умови... ми всі були шоковані!!! Однозначно будинок не розрахований на таку кількість людей, особливо, якщо це дві компанії, оскільки окремих кімнат нема, дверей нема! Тільки заходиш відразу кухня—спальня, хоча по тел. мені казали, що на першому поверсі кімната і кухня і на другому кімната! Коли ввечері розклали диван на кухні, він виявився чи поломаний чи розсохший від старості... одним словом двом там спати неможливо! Душ з туалетом теж на тій же кухні відгороджений, в жахливому стані, ми думали, що і відвалиться! На кухні одна мал. ел. плита на якій для 6 людей точно їсти не навариш! на другому поверсі оде вел. діжко і 2 менших, але одне стоїть прямо над сходами і перегородка так собі, в кого дитинка дуже вночі крутиться, то переваливши ніжки через перегородку, може впасти! Мої діти товчуться (3 і 5 рочки), то я змушена була класти їз на тому вел. ліжку, а ми з чоловіком спали на тих менших! Але платити таку ціну за такі умови... це просто жах! Єдиний плюс до моря дійсно 5 хв. але до продуктового базару ми з чоловіком йшли 30 хв, до всіх розваг теж хв 20 йти! За що така ціна, я не розумію! Господиня дуже непривітна, особливо після того як я сказала, що трохи не те, на що ми розраховували! На фото зовсім не та реальність:( Ціни європейські, а умови ще Радянського Союзу!!! Порада господарям подивитись в інтернеті, які мають бути умови на таку ціну!!!
Ответить
 
 
 
Будьте объективны
 
 
Внимание! Если Вы оставляете поля "мобильный телефон" и "email" пустыми, публикация Вашего отзыва не гарантируется. Контактная информация на сайте не публикуется
 
обновить изображение

Оставить свой комментарий:

 
 
 
Будьте объективны
 
 
Внимание! Если Вы оставляете поля "мобильный телефон" и "email" пустыми, публикация Вашего отзыва не гарантируется. Контактная информация на сайте не публикуется
 
обновить изображение


Сервисы для зарегистрированных пользователей
Все новости

Новости

17 октября 2018г.
Отдых в Карпатах на Новый год 2019 - цены, жилье, подъемники

Отдых в Карпатах на Новый год - жилье, актуальные цены, отдых без посредников.

Читать дальше...

20 февраля 2018г.
Отдых в Лазурном Херсонская область 2018

ЛАЗУРНОЕ – популярный курорт на Черном море в Херсонской области. Хорошее глубокое море, правда, есть медузы. Пляж песчаный, довольно чистый. В начале поселка есть залив – там мелко и нет медуз.

Читать дальше...

19 февраля 2018г.
Отдых на Азовском море - Арабатская Стрелка

В Азовском море нет никогда медуз. В прошлом году построили Аквапарк, немного отремонтировали дорогу. Также там есть дельфинарий, контактный зоопарк. Многие едут на Арабатскую Стрелку из-за горячего источника. В прошлом году Арабатская Стрелка побила все рекорды по посещению и стала своего рода «прорывом года». 

Читать дальше...

Booking.com: Бронь номеров
Booking.com
Архив опросов
Откуда Вы впервые узнали о проекте MORE.ks.ua?

Наши партнеры

Управление туризма и курортов ХОГА khersonregion.com artravel